Siguria e fëmijëve: Si për të mbajtur fëmijën tuaj të sigurt në shtëpi-multi-funksion Kabineti Lock

Sigurohuni që të gjithë kabineti juaj janë të mbyllur.

Ndonjëherë ne dyqan kimikateve të rrezikshme në atje dhe mjetet që mund të dëmtojnë ato, si gozhda dhe pajisje të tjera të mprehta. Ju mund edhe të shmangur mbajtjen e kimikateve helmuese dhe ilaçe në kabinete brenda mundësive të tyre.

Oboun Multi-funksion Safe Lock është padyshim më i zhdërvjellët për shtëpinë tuaj. Ju mund të përdorni ato për pothuajse çdo vend në shtëpi që ju dëshironi për të siguruar. Juaj kabinete, mbathje, frigorifer, pjatalarëse, vend tualet, etj nuk do të konsiderohet si një "të drejtën e lindjes" e një tuaj pak më. Është gjithashtu e vërtetë kënaqësi për të parë ato.

Të Oboun Multi-funksion flokët janë goxha të mëdha dhe të shëmtuar, por ata marrin punën e bërë dhe fëmijët tuaj nuk do të jetë në gjendje të kuptoj ato. Ju mund të merrni kërkojnë për të provoni të ngjashme, më pak i spikatur Safe Locks, por ju do të ndoshta thjesht shkoni përsëri në këto, sepse ata janë shumë praktike. Ju mund të zhbllokuar të dyja anët e cila është një marrëveshje e madhe se ju mund të mendoni, dhe pjesa e mbetur swivels poshtë, ndërsa llojet e tjera qëndrojnë në atë një pozicion, të cilat mund të jetë pak i bezdisshëm.

Ky produkt është aq efektive dhe të lehtë për t'u përdorur që ju nuk do të jetë në gjendje të imagjinohet kurrë duke përdorur diçka tjetër. Vlera të mëdha.

OB16090-2     OB16090-1

 

OB16090-5

 

OB16090-8

 

 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Key


Ora Post: Jan-23-2018
WhatsApp Online Chat !