Siguria Foshnja lock-OB9353, sirtar padukshme lock set

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,3-0,9 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 3600pcs / color / rendit
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim
  Artikull NO. OB9353
  emër Siguria Foshnja sirtar padukshme bllokohet vendosur të 2pcs
  Ngjyrë e bardhë
  madhësi 6.3 mm 4.5 cm
  material ABS,
   tipar  1. E aplikueshme për mbyllje mbathje, parandaluar fëmijët nga plagët aksidentale.
  2. Mbylle sirtar apo derë dhe shul do të automatikisht rrokje në brendësi të derës kabinetit apo sirtar për të bllokohet.
  3. Stacioni Normal hapur e bën atë më të përshtatshëm për të përdorur.
   funksion Të jetë i përshtatshëm për sirtar mbyllje dhe parandalimin e fëmijëve nga lëndimi ose duke luajtur me nenet në sirtar.
  Fotografitë  

  OB9353-1

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !