Foshnja Siguria sirtar lock-OB9351

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,3-0,9 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 3600pcs / color / rendit
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim
  Artikull NO. OB9351
  emër Foshnja sigurisë sirtar lock, 
  Ngjyrë Gri, Blue
  madhësi 8.2 mm 8.2cm
  material ABS, TPR
   tipar  1. E aplikueshme për mbyllje mbathje, parandaluar fëmijët nga plagët aksidentale.
  2. TRP encapsulation Soft nuk do të shkaktojë dëm për fëmijët kur ata prekin.
  3. Stacioni Normal hapur e bën atë më të përshtatshëm për të përdorur.
   funksion Të jetë i përshtatshëm për sirtar mbyllje dhe parandalimin e fëmijëve nga lëndimi ose duke luajtur me nenet në sirtar.
  Fotografitë  

  OB9351-3 OB9351-4

  OB9351-1 OB9351-2

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !