Siguria Foshnja rregullueshme lock-OB16092 / childproof kabineti shul

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,3-0,9 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 3600pcs / color / rendit
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim
  Artikull NO. OB16092
  emër Adjustable fëmija bllokohet sigurisë, Child kabineti prova shul,
  Ngjyrë Gri, rozë, jeshile
  madhësi 25X4CM
  material ABS, PE
   tipar  1. Double-rrëshqitje të projektimit butona krijimi mund të parandaluar fëmijët nga hapja e mirë, por të rriturit mund ta përdorin lehtësisht.
  2. Ajo është e ndryshueshme sipas hapësirës ndryshme për instalim.
  3. Lehtë për të instaluar me shirit të dyfishtë-përballur ngjitës. (Të dyja palët mund të jetë i instaluar)
   funksion Të jetë i përshtatshëm për frigorifer, sirtar, tualet, etj fëmijë ndalojë nga dëmtime aksidentale dhe aksidenti.
  Fotografitë  

  OB16092-4

  OB16092-6

  OB16092-1

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !