Foshnja cep sigurisë Mbrojtësi / transparent-OB16031

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,3-0,9 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 3600pcs / color / rendit
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim
  Artikull NO. OB16031
  emër të butë qoshe mbrojtës seri të re të 4pcs
  Ngjyrë i tejdukshëm
  madhësi 4.2X4.2cm
  material PVC
   tipar  1. Miratimi sigurt, e butë dhe elastike materiale PVC për të mbrojtur foshnjat dhe familjen nga përplasje dhe plagosje
  2. Lehtë për të instaluar me kaseta ngjitës dhe të zbatueshme për pajisje të ndryshme.
   funksion Të jetë i përshtatshëm për qoshet tavolinë, qoshet krevat, dollapët dhe vende të tjera me qoshe të mprehtë e lehtë të jetë përplasur në shtëpi, fëmijët ndalojë nga plagosje aksidentale nga përplasja.
  Fotografitë  

  OB16031-1 OB16031-2每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !