Siguria Foshnja derë çeliku inox ndalues-OB16083

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,3-0,9 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 3600pcs / color / rendit
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim
  Artikull NO. OB16083
  emër Siguria Foshnja çelik dera ndalues
  Ngjyrë ngjyra metalike
  madhësi 10X4.5CM
  material çelik,
   tipar  1. Kontrolli pozitën e hapjes së derës
  2.Prevent derën nga papritmas mbyllur, duke shkaktuar lëndime të fëmijëve.
  3. Fëmijët ndalojë nga duke luajtur dhe mbyllje veten në dhomë.
   funksion Parandaluar fëmijët nga pinching nga dera kur mbyllur derën, ose duke luajtur dhe duke shkaktuar lëndime.
  Fotografitë  

  OB16083-3 OB16083-4 OB16083-5

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !