• banner
 • banner2-1
 • cilësi

  cilësi

  Ne mendojmë se produkt i mirë vjen nga dizajn të mirë dhe kontroll të mirë, e cila është arsyeja pse ne gjithmonë vënë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Transformuar nga OEM të ODM, ndërkohë që ne të këmbëngulë në dizajnin e vet dhe të markave të vet, të cilat na bëjnë të jetë përgjegjës për produktet tona dhe të konsumatorëve për afat të gjatë.
 • prodhues

  prodhues

  Oicozy, degë e Ningbo Oboun, është një prodhues të mesme që është kryesisht projektimin dhe furnizimin porta të sigurisë për shtëpinë e fëmijës edhe sende të tjera të sigurisë si flokët dhe shulat, etj

Feature Produkte

 • [Copy] Baby safety door stopper-OB9423
 • Baby safety gate wall cup-OB16100
 • Siguria Foshnja rregullueshme lock-OB16092 / childproof kabineti shul
 • Siguria Foshnja multi-funksion sirtar lock-OB16090
 • Siguria Foshnja lock-OB16064
 • Siguria Foshnja lock-OB9315, lock childproof kabineti
 • Siguria Foshnja derë çeliku inox ndalues-OB16083
 • Foshnja derë të sigurisë ndalues-OB9423
 • 姚江 新都
 • 未 标题 -1 副本

Rreth nesh

Themeluar në vitin 2015, Ningbo Oicozy tani bëhet që të jetë një furnizues të specializuara dhe eksportues që kryesisht kanë të bëjnë me projektimin, tregun dhe prodhimin për sendet e sigurisë baby, për shembull ndalues ​​derë, mbrojtës qoshe, bllokohet sigurisë, dhe porta të sigurisë dhe kështu me radhë.

Ne jemi të vendosur në Ningbo, Kinë me qasje të përshtatshëm të transportit dhe të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë të cilat janë të njohura në masë të madhe në tregje të ndryshme në të gjithë botën. Konvergojnë një sipërfaqe prej 2000 metra katrore punëtori, ne tani kemi mbi 80 të punësuar, një shifër vjetore shitjes që tejkalon USD3, 000,000 dhe aktualisht janë eksportuar 90% e prodhimit tonë në mbarë botën ...

Lexo më shumë

Lajmet e fundit

 • The Best Child Proof Cabinet Locks!
  07-10-2018

  The Best Child Proof Cabinet Locks!

  The Best Child Proof Cabinet Locks!Every parent worries about what their child may be doing at home when out of sight. Our Safety Locks are made to provide the perfect protection for growing babies.These child locks e...
  Lexo më shumë
 • Child Home safety–Child proofing
  06-07-2018

  Child Home safety–Child proofing

  Welcome to Oicozy. Young children often are injured at home. Houses are designed for adults and when young children start to explore their homes they will find many places and things that could lead to harm. They nee...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !