Контактирајте не

Ningbo OICOZY бебе производи CO., LTD.

адреса

Соба 906 Yaojiang Xindu замок, 165 Changyang патот, Jiangbei округ, Ningbo, 315033, Кина.

Е-пошта

info@oicozy.com

kathy.dan@oicozy.com

телефон

Тел: 86-574-27893651

     86-574-27893652

WhatsApp: 86-135 6630 8040

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !