Бебе Безбедност заклучување OB9353, невидлив фиока поставите заклучување

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,3 - 0,9 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3600pcs / боја / цел
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис
  Точка бр. OB9353
  име Бебе безбедноста невидливи фиока брава поставени на 2 парчиња
  боја Белата
  големина 6.3 × 4.5 cm
  материјал ABS,
   функција  1. Применливи за заклучување фиоки, превенција на децата од случајно повреди.
  2. Затвори фиока или вратата и бравата автоматски ќе се потпора на внатрешната страна на вратата на кабинетот или фиока за заклучување.
  3. Нормално отворен станица го прави полесно за користење.
   функција Да биде соодветен за заклучување на фиока и спречување на децата од повреди или играње со написите во фиока.
  слики  

  OB9353-1

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !