Бебе Безбедност фиока брава-OB9351

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,3 - 0,9 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3600pcs / боја / цел
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис
  Точка бр. OB9351
  име Бебе заклучување фиока за безбедност, 
  боја Сива, сина
  големина 8,2 × 8.2cm
  материјал ABS, TPR
   функција  1. Применливи за заклучување фиоки, превенција на децата од случајно повреди.
  2. Мека TRP херметичка нема да предизвика штета на децата кога тие се допре.
  3. Нормално отворен станица го прави полесно за користење.
   функција Да биде соодветен за заклучување на фиока и спречување на децата од повреди или играње со написите во фиока.
  слики  

  OB9351-3 OB9351-4

  OB9351-1 OB9351-2

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !