Бебе Безбедност заклучување OB9315, Детска заштита на заклучување на владата

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,3 - 0,9 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3600pcs / боја / цел
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис
  Точка бр. OB9315
  име Прилагодлив брава бебе, дете доказ кабинет бравата,
  боја Бела, сива, сина
  големина 220x56x12mm
  материјал ABS, ПП
   функција  1. Двоен-лизгачки дизајн создавање копчиња може да се спречи децата од отворање на подобро, но возрасните може да се користи лесно.
  2. Тоа е прилагодување според различни простор за инсталација.
  3. Лесно да се инсталира со лицемерен леплива лента. (И двете страни може да се инсталира)
   функција Да биде соодветен за фрижидер, фиока, тоалет, итн превенција на децата од случајно повреди и несреќи.
  слики  

  1    2

  345

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !