Бебе Безбедност прилагодлив заклучување OB16092 / Детска заштита на кабинет бравата

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,3 - 0,9 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3600pcs / боја / цел
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис
  Точка бр. OB16092
  име Прилагодлив брава бебе, дете доказ кабинет бравата,
  боја Сива, розова, зелена
  големина 25X4CM
  материјал ABS, ЈП
   функција  1. Двоен-лизгачки дизајн создавање копчиња може да се спречи децата од отворање на подобро, но возрасните може да се користи лесно.
  2. Тоа е прилагодување според различни простор за инсталација.
  3. Лесно да се инсталира со лицемерен леплива лента. (И двете страни може да се инсталира)
   функција Да биде соодветен за фрижидер, фиока, тоалет, итн превенција на децата од случајно повреди и несреќи.
  слики  

  OB16092-4

  OB16092-6

  OB16092-1

  每个 产品 最后 的 描述 1

  每个 产品 最后 的 描述 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !