за нас

619d20b6Основана е во 2015 година, Ningbo Oicozy сега станува да биде една специјализирана снабдувач и извозник кои главно се занимаваат со дизајн, пазарот и производството за предмети безбедност бебе, на пример затка врата, заштитник агол, брава и безбедност портата и така натаму.

Ние се наоѓа во Ningbo, Кина со удобен превоз пристап и сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет кои се во голема мера се признаваат во различни пазари низ целиот свет. Конвергенција на површина од 2000 квадратни метри работилници, ние сега имаме повеќе од 80 вработени, со годишна продажба фигура што ги надминува USD3, 000.000 и во моментов извезува 90% од нашето производство во светот.

Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможи да се обезбеди вкупно задоволството на клиентите. Покрај сме добиле ISO9001 и BSCI ревизија за нашата подружница производителот.

    As a result of our high quality products and outstanding customer service, we have gained a global sales network. If you are interested in any of our goods or would like to discuss a relevant topic, please feel free to contact us. We are looking forward to set up open but fair business opportunity and work together for long term partnerships.


WhatsApp Online Chat !