• banner
 • banner2-1
 • Квалитет

  Квалитет

  Сметаме дека добар производ доаѓа од добар дизајн и добра контрола, која е причината зошто ние секогаш се стави на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Се трансформира од ОЕМ да ODM, пак ние инсистираме на свој дизајн и, исто така, сопствен бренд, кои нас не прават да биде одговорен за нашите производи и клиенти за подолг рок.
 • Производител

  Производител

  Oicozy, подружница на Ningbo Oboun, е еден од средна големина производител кој е главно дизајнирање и доставување на безбедност портата за бебето дома и други предмети безбедност како Брави и резиња, итн

функција Производи

 • [Copy] Baby safety door stopper-OB9423
 • Baby safety gate wall cup-OB16100
 • Бебе Безбедност прилагодлив заклучување OB16092 / Детска заштита на кабинет бравата
 • Бебе Безбедност мултифункционален фиока брава-OB16090
 • Бебе Безбедност заклучување OB16064
 • Бебе Безбедност заклучување OB9315, Детска заштита на заклучување на владата
 • Бебе безбедноста нерѓосувачки челик врата затка-OB16083
 • врата безбедност бебе затка-OB9423
 • 姚江 新都
 • 未 标题 -1 副本

за нас

Основана е во 2015 година, Ningbo Oicozy сега станува да биде една специјализирана снабдувач и извозник кои главно се занимаваат со дизајн, пазарот и производството за предмети безбедност бебе, на пример затка врата, заштитник агол, брава и безбедност портата и така натаму.

Ние се наоѓа во Ningbo, Кина со удобен превоз пристап и сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет кои се во голема мера се признаваат во различни пазари низ целиот свет. Конвергенција на површина од 2000 квадратни метри работилници, ние сега имаме повеќе од 80 вработени, со годишна продажба фигура што ги надминува USD3, 000.000 и во моментов извезува 90% од нашата продукција од целиот свет ...

Прочитај повеќе

Последни вести

 • The Best Child Proof Cabinet Locks!
  07-10-2018

  The Best Child Proof Cabinet Locks!

  The Best Child Proof Cabinet Locks!Every parent worries about what their child may be doing at home when out of sight. Our Safety Locks are made to provide the perfect protection for growing babies.These child locks e...
  Прочитај повеќе
 • Child Home safety–Child proofing
  06-07-2018

  Child Home safety–Child proofing

  Welcome to Oicozy. Young children often are injured at home. Houses are designed for adults and when young children start to explore their homes they will find many places and things that could lead to harm. They nee...
  Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !